bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Urszula Bujak/Aktualności TVP3 Katowice, 26.09.2016 r.
Wybory 2018: Urszula Bujak faworytem!
17 sierpnia 2018 r. | 10:34
21

Za blisko dwa miesiące w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. 21 października będziemy wybierać nowego Wójta, radnych gminnych, radnych powiatowych i wojewódzkich. Wybory na Wójta w Pankach będą ciekawe. Po aferze obyczajowej, szanse Bogdana Praskiego spadły do minimum. Tym bardziej, że stracił poparcie Maskpolu. Zresztą, nie pozyskał żadnych większych środków, nie zrobił żadnej większej inwestycji. W Pankach są tylko afery.

Faworytem tegorocznych wyborów na Wójta wydaje się być Urszula Bujak. Przewodnicząca Rady Gminy Panki od kilku lat stanowczo przeciwstawia się Wójtowi, czym zaskarbiła sobie sympatię mieszkańców.

Kolejny kandydat to Krzysztof Antończak. Jego szanse są porównywalne do szans Praskiego. O starcie myśli również były Wójt Zbigniew Wydmuch, ale raczej bez większego powodzenia.

Wygląda na to, że nowym Wójtem będzie albo Bujak, albo nikt.

Jeżeli zamierzacie iść na wybory, to zachęcam Was do polubienia naszego wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Wybory 2018: Urszula Bujak faworytem!”

 1. Qwert pisze:

  Już lepszy nikt niż obecny… walikonik… Praski… ???

  33
  6
 2. Ela pisze:

  Panie redaktorze czy pan czyta to co pan pisze ? “szanse Bogdana Praskiego spadły do minimum ” , “stracił poparcie Maskpolu ” Antończak małe poparcie , Wydmuch raczej nie , ale to pan nie wybiera, a mieszkańcy wśród których Bodzio ma duże poparcie i znowu będzie tylko I tura ! A co do Bodzia to w 2016 r zrobił taką darmową reklamę TV Panek , że nasza Gmina znana jest już w całej Europie, a nawet za Oceanem , gdzie inne miasta np. Warszawa , Kraków na takie reklamy wydawały krocie.

  8
  29
  • Olo pisze:

   Może nawet jakąś międzynarodową paradę onanistów zorganizujecie, wtedy będziecie znani od Szikago aż po Radom:)

   29
   3
  • Lidka pisze:

   Do Olo ; nawet , nawet czemu nie , można by organizować takie parady co rocznie zamiast Pankowiska .

   6
   16
 3. yusuf pisze:

  Bodzio ma duże poparcie mieszkańców? Tym gorzej dla nich. Jeżeli są tak głupi, żeby wybrać go ponownie, to życzyć szczęścia tej gminie, bo będzie wyjątkowo potrzebne.

  31
  8
 4. IRENA pisze:

  GAZETA KŁOBUCKA – ” USA pomogą Pankom” no i w końcu wyjdzie kto chciał skompromitować Wójta , czekamy !

  4
  23
  • Kandydat pisze:

   Bodzio wystrzeli kolejny erotyczny film i wygrana w kieszeni .

   32
   4
  • Stefan pisze:

   Irena nikt nie chciał skompromitować,to tylko i wyłącznie sam bodzio nagrał i udostępnił film a że jako nic nie ginie w internetach……….

   34
   4
 5. IRENA pisze:

  BODZIO I TURA !

  6
  27
 6. Adrian z Panek pisze:

  BODZIO NA PIWO, tylko Ula Bujak 🙂

  22
  6
 7. Soltys pisze:

  Zgadzam się, Pani Bujak ma mój głos, a Bodzio na piwo do Atheny

  21
  4
 8. IRENA pisze:

  Bodzio najlepszy Wójt (menager ) jakiego Panki miały , to on nam gwarantuje dalszy rozwój naszej Gminy . Mój głos już masz !

  6
  22
 9. Bolo pisze:

  Irena
  Twoje komentarze i aktywność na facebook-u świadczą o Twoim poziomie. Niektórzy widzieli zdjęcie z cytuję “wesela u wójta”, które tak szybko usunęłaś, bo pewnie Bodzio ci kazał. Ciekawe co masz obiecane że tak chwalisz te menagerskie wyczyny naszego panującego?????. Tylko jakoś nie widać tego rozwoju naszej Gminy, no chyba że chodzi o rozwój długu 🙂

  24
  4
 10. do Ireny pisze:

  Bodzio już pokazał na co go stać. CZAS NA ZMIANĘ !!!

  25
  5
 11. Zdzisław pisze:

  Wybaczcie Irence ponieważ nie wie co czyni.

  24
  4
 12. Mieszkanka pisze:

  Jasne. Blondyna na wójta! Trza dziołsze pomóc. Cała kasa poszła na adwokatów jak syn siedział w więzieniu w Holandii to teraz się musi odkuć. Dajcie jej głos, niech dziołcha wyjdzie na prostą.

  2
  7
 13. bardzo niezadowolony pisze:

  ten pan to oszust i klamca , miałem z nim do czynienia niestety
  inwestycje w pankach porazka
  on jest tylko dla tych co ma z nich kozysci albo lapowke i tyle
  LUDZIE CZAS NA ZMIANE OPAMIETAJCIE SIE PROSZE
  GLOSUJCIE TYLKO NIE NA NIEGO

 14. Agnieszka pisze:

  Glos dla Pani Urszuli Bujak! Za profesjonalizm, wiedzę i dbanie o dobro Mieszkańców Gminy. Czas na zmiany! Panu Bogdanowi Praskiemu już dziękujemy! Raczej marnie prezentujemy sie na tle innych, ościennych gmin, gdzie fundusze są wykorzystywane w najlepszy możliwie sposób. Tak, by Gmina mogla prężnie sie rozwijać i żyło sie lepiej. Tu tego zabrakło przez lata…. Za to długow mamy sporo. Czas to zmienić.

  10
  1
 15. Czacha pisze:

  Pan Praski zrobił wiele na gminie , okolice stawu ,alejki, wygląda þo ślicznie zwłaszcza latem bo za poprzedniego wójta było tylko molo w zamulisku bo stawem tego nie można nazwać jak narazie i dwa czy 3 szkielety po ławkach no i jeszcze kawałek chodnika bez kostki tylko z podsypką , a to czy on walił konia czy nie walił to już jego prywatna sprawa ,Uważam , że był dobrym wójtem. Skończył kadencje kiedyś tak musiało być. Co do Pani Urszuli Bujak uważam że też będzie dobrze urzędować w naszej gminie , bo znam i lubię tę kobiete. A Tych co szukają afer żaden wójt nigdy nie będzie pasował. Dziękuje Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *