zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: Urszula Bujak może zostać nowym Wójtem!
13 listopada 2017 r. | 12:03
15

Zakończył się pierwszy w historii Panek sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Panki. Na rok przed planowanymi wyborami samorządowymi, w sondażu wyborczym wystartowało pięcioro kandydatów oraz alternatywa w postaci "kogoś innego". Przez blisko dwa tygodnie oddaliście łącznie 533 głosy. W przyszłorocznych wyborach na Wójta Gminy Panki zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Przewodnicząca Rady Gminy Panki - Urszula Bujak. Gdyby wybory odbyły się w ubiegłym tygodniu, Bujak wygrałaby je zdecydowanie w pierwszej turze, uzyskując przy tym 62,66 proc. poparcia.

Daleko za jej plecami uplasował się kolejny kandydat. Jest nim Krzysztof Antończak z poparciem 11,82 proc. Inny kandydat, którego nie wymieniłem w sondażu, mógłby liczyć na poparcie 10,51 proc. wyborców. Dopiero na czwartym miejscu znalazł się Wójt Bogdan Praski. Przez liczne wpadki i afery jego poparcie spadło zaledwie do 10,13 proc.

Łukasz Kiedrzyn z Prawa i Sprawiedliwości otrzymałby 2,63 proc. wszystkich głosów, a były Wójt Zbigniew Wydmuch zaledwie 2,25 proc.

Sondaż wyraźnie pokazuje, że za rok w gminie Panki będzie nowy Wójt. Być może wójtem zostanie kobieta.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Wybory 2018: Urszula Bujak może zostać nowym Wójtem!”

 1. ATRO pisze:

  Tak na marginesie: http://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/program-rozwoju-gminnej-i-powiatowej-infrastruktury-drogowej-na-lata-2016-2019-1
  Pojawiała się wstępna lista rankingowa wniosków na przebudowę dróg lokalnych. Na województwo śląskie przypadało ok. 74 mln zł. w tym połowa na drogi gminne, Wniosek naszej gminy na 20 miejscu, samorządy przed nami (gminne) starają się o ok 25 mln (o ile dobrze liczę). Nasza gmina powinna dostać te pieniądze.

  Może artykuł na ten temat ?

 2. Z Panek pisze:

  brawo Ula!

 3. IRENA pisze:

  Wybory pokażą ze poparcie Bodzia wcale nie spadło , znowu konkurenci zobaczą gdzie jest miejsce ! Bodzio znowu będzie tylko I tura , bo mieszkańcy widzą i rozumieją co robisz dla Naszej Gminy.

 4. Praszczyk pisze:

  Ula będzie bardzo dobrym wójtem

 5. Jan Kowalski pisze:

  Popieram, Pani Bujak będzie dobrym gospodarzem. Jeżeli tylko będzie chciała zdeklasuje Praskiego. A tak na marginesie dlaczego nie przedstawił Praski ustaleń organów ścigania w związku z filmem wrzuconym na jego FB? Panie redaktorze proszę o zwrócenie się w tym temacie do Prokuratory !!!

 6. As Pik pisze:

  Osoby nie znaleźli, jest za to film. Chce Pani obejrzeć?

 7. Ira pisze:

  Wolałbym jakieś nowe nagranie na którym w finale widać jak spuszcza się na ryje tym którzy go tak gorliwie popierają.

  • IRENA pisze:

   Do Ira :Poczytaj wcześniejszych wypowiedzi Wójta w Gazecie Kłobuckiej , a nie czytaj tylko Kłobucka.pl i może w końcu zrozumiesz że na tym “filmiku” jest inna osoba i to opieszałość prokuratury i sądu nie pozwala oczyścić się Wójtowi .

  • As Pik pisze:

   To co mówi w tej sprawie Bogdan nie ma znaczenia. Tylko ślepy nie widział kto jest na filmie. Nikt nie musi udowadniać, że to nie on. To w jego interesie jest udowodnić, że to ktoś inny. A koń jaki jest, każdy widzi iiiiiiihahahahaha

  • Z Panek pisze:

   Jak nie winny to dla czego robił remont łazienki , płytki itp

 8. do Ireny pisze:

  Okey, zwrócimy się do Nowin aby wystąpiła z zapytaniem do Prokuratury. Dziękuję za podpowiedź Irenko:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *