intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
Co wydarzało się w 2015 roku? Co ukrywa Wójt Praski?
31 stycznia 2017 r. | 11:54
4

Co ukrywa Wójt Bogdan Praski? Bardzo starannie zamierza ukryć to, co wydarzyło się w 2015 roku w gminie. A chodzi o publiczne pieniądze i nagrody, jakimi obdarował swoich pracowników. Praski już trzeci raz odmówił mi udzielenia tej informacji publicznej, mimo iż już dwukrotnie w tej sprawie przegrał przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Przegra i trzeci raz, bo po raz trzeci odwołałem się do SKO. Z jedną, dość istotną zmianą. Wystąpiłem do SKO o uchylenie zaskarżonej decyzji i orzeczenie przez organ odwoławczy co do istoty sprawy. Co to oznacza? Oznacza to, iż w przypadku uznania przez SKO moich racji, Bogdan Praski będzie musiał niezwłocznie udzielić mi wszystkich informacji na temat nagród przyznanych za 2015 rok, których tak skrupulatnie broni.

Co ciekawe, Praski bez większych problemów udostępnił mi informację dotyczącą nagród dla swoich pracowników za 2016 rok.

Poniżej odmowa i argumentacja Wójta Bogdana Praskiego w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Co wydarzało się w 2015 roku? Co ukrywa Wójt Praski?”

 1. Aga pisze:

  Premie dla swoich piesków

 2. jacoo pisze:

  Musi coś ukrywać

 3. Wróżka pisze:

  Ten, kto ma czyste sumienie nie musi niczego ukrywać .Pewnie GURU( czyt. Praski ) nie ma sumienia .

 4. Z Panek pisze:

  trzeba wystąpić o wszystkie dokumenty..ciekawe czemu tak to wszystko ukrywa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *