zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Czy tak ma wyglądać wjazd za 70 000 zł?
30 listopada 2016 r. | 18:46
22

70 000 zł, zgodnie z budżetem, gmina wydała na wjazd z kostki brukowej do Zespołu Szkół w Pankach. Inwestycja ta została wykonana przez lokalną firmę Bud-Met. Według Mieszkańców wjazd ten został wykonany niezgodnie ze sztuką budowlaną. Szczególne niedoróbki widać, gdy pogoda jest deszczowa. Woda zamiast spływać do studzienek, zostaje na kostce i gromadzi się na końcu budynku, przy tłuczniu.

Źle umiejscowione krawężniki bardzo zwęziły wjazd, na co narzekają przede wszystkim kierowcy autobusów, których spotkałem pod oględzin tej inwestycji.

Czy tak ma wyglądać wjazd za 70 000 zł - pytali retorycznie Mieszkańcy na ostatniej sesji Przewodniczącą Rady Gminy - Urszulę Bujak. - To pytanie powinno być kierowane do Wójta, nie do mnie - skwitowała.

Problem jest i chyba nie zostanie zbyt szybko rozwiązany. Konflikt w gminie Panki coraz bardziej narasta.

Poniżej kilka zdjęć wspomnianego wjazdu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

img_3006 img_3008 img_3009 img_3010 img_3011 img_3012 img_3013 img_3014 img_301522 odpowiedzi na “Czy tak ma wyglądać wjazd za 70 000 zł?”

 1. JARO pisze:

  Wow !!!! i jeszcze z rynny leci woda !

 2. Z Panek pisze:

  Leci i nie ma żadnych korytek odprowadzających ja. Co za idiota to wymyślił?

 3. JARO pisze:

  I znowu Wójt podpadł !!! dlaczego jest tyle liści przy chodniku ?????

 4. Wróżka pisze:

  ha ha ha cieszy mnie to ,że kolejna inwestycja ,,lwa,, czyli wójta jest do d….y .Skoro gmina czyni takie oszczędności,że część pieniędzy na inwestycje jest dotowana , to dlaczego dług rośnie ???? Wspaniali mieszkańcy gminy weźcie wreszcie sprawy w swoje ręce. Nie dajcie sobą tak manipulować przez Praskiego .Obudźcie się i szturmem wywalcie go z gminy. Wszystko w Waszych rękach zrozumcie to ,że ten człowiek musi odejść.

  • JARO pisze:

   Wójt Praski musi zostać !!! bo dzięki niemu Panki się zmieniają (pięknieją) , Ten co nic nie robi tylko nie popełnia błędów !

  • Z Panek pisze:

   Ale Praski popełnia prawie same błędy!

  • JARO pisze:

   Prawie to nie same ! Nie powiem każdemu zdarzają się błędy nawet ostatnio z tą nieobecnością na sesji , działką za remizą, ale co to inwestycji to nie mamy żadnych podstaw aby się czepiać , projektant też może się pomylić , wszystko wychodzi dopiero w czasie eksploatacji .

  • JARO pisze:

   Może w tym wszystkim się pogubił , za dużo ma doradców i ” ludzi życzliwych” , powinien sam sobą kierować, a napewno lepiej na tym by wyszedł

  • Z Panek pisze:

   Wróżka znów źle karty stawia , ciągle pieprzy że dług rośnie a pojęcia o tym zielonego nie ma , do tego nie rozumie co się do niej mówi. Może napiszę dużymi literami
   DŁUG MALEJE !!!!

 5. Wróżka pisze:

  Na mojej działce jest wysypany kliniec i po największej nawałnicy woda nie stała na podjeździe Natomiast rynny mają odprowadzenie nie pod nogi przechodniów lecz do kanalizacji. Pozdrawiam NIBY wykonawców kostki i montażystów rynny.

 6. Bona pisze:

  A gdzie ten chodnik żeby dojść do szkoły.tam choć można dojść i gdyby nie setki aut jeden przed drugim się wyprzedzają .A dzieci żeby dojść do szkoły to albo w błocie po kolana albo auta które najlepiej by do szkoły wjechały.tam trzeba kogoś do porządku i od kosciola do szkoły chodnik zrobić bo nawet przejść nie idzie. Bo na to niema ale alekjki dla bezdomnych to są

  • JARO pisze:

   W 2014 r był zgłoszony projekt chodnika od szkoły do stacji paliw o długości 200 mb aa kwotę 19 800 zł

 7. tutejszy pisze:

  lokalni mieszkańcy-Czesław ,Antończak ze stacji paliw robiący biznes w pracy i Gąsior -sami ekseperci-idzcie na odwyk od głupot!!
  W tyłku stoi wam woda- na kostce-czy na nie robionym terenie?

 8. Owca pisze:

  Inwestycja w kostkę przy remizie w Praszczykach, to pewnie podziękowanie, mieszkańcom tej miejscowości, za odpowiednią postawę. Mieszkańcom Panek bruk się nie należy, bo na władzę szczekają i podnoszą brudne łapy. Chodnik od stacji paliw do szkoły potrzebny nie jest. Cztery pokolenia się wychowały bez, to i następne mogą się obejść.
  Droga w Aleksandrowie została odebrana, każde połączenie nawierzchni powoduje na niej skok auta. Ile trzeba będzie czekać, żeby tam asfaltowa droga zamieniła się w dziurawą? A do Bud-Metu nikt pretensji mieć nie powinien. To prywatny interes dla zysku, jak inwestor nie wymaga, tym lepiej dla firmy. Jak pojawi się kiedyś kontrola, to przecież nie on będzie miał problem, podpisy inwestora są wszystkie 🙂

 9. Wróżka pisze:

  Kiedyś ludzie srali do wychodka na podwórku ,to po co im teraz asfalt i chodniki ,toalety w domu itd………..

  • Z Panek pisze:

   Kanalizację ci gmina zrobiła, toalety nie musi. Nie dorosłaś do cywilizacji… zamiast srać do kanalizacji to ludzi obrzucasz gównem… a do kanalizacji spuszczasz deszczówkę…. i jeszcze chcesz taki porządek świata narzucać wszystkim…

 10. panek pisze:

  Czy ja dobrze widze że na zdjeciach lansuje sie samochód Czesława Mirka?? Czyżby ten Pan chodził jeszcze do podstawówki-no bo co innego by robił na placu szkoły ??? Chyba że stręczy lub przesladuje dzieci!!! Prokurature na niego jak lubi mówic Główny redaktor.
  Po co wam ludzie chodnik do szkoły?? Zebyście mieli co znów krytykować.Cofnijcie gmine do średniowiecza jak chce Piotr G i jego dwór!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *