bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Wygrałem z Wójtem przed SKO. Znowu!
05 stycznia 2017 r. | 12:51
5

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Być może decyzja SKO skłoni Wójta do udostępnienia informacji, których tak zaciekle broni. Patrząc na wyroki Naczelnego Sądu Administracyjnego, Wojewódzkich Sądów Administracyjnych i SKO, Wójt tej sprawy nie wygra. Po co walczy? Co ukrywa?

SKO całkowicie uchyliło decyzję Wójta Panek - Bogdana Praskiego w sprawie odmowy udzielenia mi informacji publicznej na temat pracowników samorządowych, którzy w 2015 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Poniżej decyzja SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem przed SKO. Znowu!”

 1. Z Panek pisze:

  I tak nie udostępni bo to by był całkowity koniec praskiego ?

 2. Z Panek pisze:

  Dobrze, że chociaż pan dobiera mu się do ….

 3. Wit pisze:

  Panie redaktorze, może warto się przyjrzeć hojnym nagrodom, jakie pod koniec roku dostała wybrana grupa nauczycieli z gminy?

 4. Z Panek pisze:

  To prawda , tylko gmina jest na tyle cwana że nie widnieje nikogo podpis Tylko kazali te decyzje podpisać dyrektorom szkół. Więc kto odpowie w razie czego , ten co to podpisał czyli detektor ten czy tamten .

 5. jacoo pisze:

  Niech się Praski boi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *