słabe opady deszczu
Wygrałem z Wójtem przed SKO
10 listopada 2016 r. | 11:31

Wygrałem z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. SKO uchyliło odmowę udzielenia mi informacji publicznej na temat pracowników samorządowych, którzy w 2015 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Panie Wójcie, czekam na Pańską reakcję.

sko1 sko2 sko3 sko4

9 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem przed SKO”

1. Z Panek pisze:

Brawo panie Gąsiorski!

2. @rtur pisze:

Tak trzymać Panie Pawle!

3. Czesław z Kolejowej pisze:

Brawo

4. Wróżka pisze:

Pan wójt jest dobry w odwołaniach od decyzji sadu.Ma dużo kasy państwowej i może zatrudnić prawnika i płacić ,też za sprawy w sadzie ,odszkodowania itp .

5. Panek pisze:

Brawo dla Pana za informowanie ludzi i cala prawdę! !!!!pozdrawiam

6. Marek pisze:

Brawo panie Pawle i prosimy nie odpuszczać.

7. Sowa pisze:

Jak widać po działaniach Pana redaktora, „da się” !!! tylko trzeba przestać się bać !!!
    dziękujemy Redaktorze !!!