zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Wznowiono nabór w programie “Czyste powietrze”
22 stycznia 2019 r. | 12:08
0

21 stycznia 2019 r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego "Czyste powietrze". W ramach programu jest możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych między innymi na: ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Szczegółowe informacje możecie uzyskać bezpośrednio w punkcie konsultacyjnym WFOŚiGW w Częstochowie - Jana III Sobieskiego 7 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) lub pod numerem telefonu 32 60 32 252.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *