zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Zadłużenie gminy Panki
17 stycznia 2019 r. | 11:10
19

Według stanu na koniec września 2018 roku, gmina Panki ma zobowiązania na poziomie 7 543 424,14 zł. Do tego dojdą jeszcze obligacje w wysokości 2 000 000 zł wypuszczone przez gminę na koniec 2018 roku. Niemniej jednak, poniżej możecie znaleźć wszystkie zobowiązania kredytowe/pożyczki/obligacje gminy Panki.

Przypominam, że tegoroczny budżet wynosi 35 656 041 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Zadłużenie gminy Panki”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Odjąć 6 000 000 zadłużenia,które zostawił Wydmuch.to wychodzi 1 543 424,14 zł..więc aż takiej tragedi niema. A dlugi Wydmucha niestety same się nie płacily.( a to do krzykaczy ktorzy tylko tu jadrzą..aby siać zamęt ) i pokażcie gmine gdzie niema pożyczek, jakiś długów..

  15
  34
 2. Wiesia pisze:

  chyba tylko kleszczów na plusie jest

  30
  1
 3. adam pisze:

  Z ciekawości – ile wynosił budżet Gminy Panki w roku 2018? Ciekawi mnie czy zadłużenie to 25-50-75-100% rocznego budżetu?

  23
 4. Ona pisze:

  „Jak wiemy ż nieoficjalnych źródeł” wczoraj w urzędzie nie było ani wójta, ani sekretarz, ani skarbnik! Nic się w tym urzędzie nie dali załatwić. Jeśli dziś sytuacja jest taka sama to nie warto wchodzić. Dlaczego naczelny nie poinformował o tym fakcie czytelników? Czyżby nie wiedział? Ludzie na darmo ż domu wychodzili w ta padkudną pogodę…
  Więc znanymi mu slowami:
  „Polecamy ten urząd (omijać)”

   

   

  5
  28
 5. Gos z dworcowej pisze:

  nie było z tego co słyszałem również pani Anastazji

  26
  1
  • Ona pisze:

   To czy była czy nie była, ta pani czy inna jest mało istotne.
   Nie było nikogo z najważniejszych osób w gminie!. Tak to chyba redaktor pisał kilka miesięcy temu. A teraz oślepł…

   2
   28
  • Kotek pisze:

   Teraz jest nieważne. Choćby Cię Ula osr**a masz dalej ja wielbić i mówić że to wina poprzednika.

   1
   17
  • Kolorowe sny pisze:

   Do ona.

   Nie. Teraz ma to w dupie. Wyrwał chwasty i odpoczywa. A niedługo zacznie pisać znowu, bo prokuratura wzięła się do roboty.

   Olek.

   Anastazja jest nieważna. Ale trzeba posprzątać po Wachowskiej, a ona sama się prosiła, żeby wylecieć. Bezczelna i harda.

   12
 6. Poinformowany pisze:

  pojechali wszyscy na Dąbrowskiego do Częstochowy słyszałem jakieś ważne sprawy załatwić…

  27
 7. Ze wschodu gminy pisze:

  Pani Anastazja jest bardzo ważną osobą w Gminie a przynajmniej tak się czuje i się zachowuje w urzędzie więc to nie byle kto tak jak piszesz

  30
 8. olek pisze:

  strasznie się czepiacie tej dziewczyny… Jest młoda, chce pracować i nawet myślę że się nadaje do tej roboty. naprawdę nie wiecie kto pracuje w tej gminie? Wystarczy przytoczyć kilka przykładów: pomijając żonę byłego wójta (pracuje jeszcze? Praski jej chyba nie zwolnił?), teściowa i synowa (główna księgowa zresztą), ciocia która powróciła trzymać miejsce dla bratanicy… Wszędzie jest podobnie- jak prawie nie mają kogoś swojego to załapie się ktoś z zewnątrz i tyle. Konkursy były różne, przecież ludzie wiedzą jak było, ale nikt nie robił afery, bo po co komuś bruździc, każdy chce pracować,.. tylko nie rozumiem czemu akurat z tej całej Anastazji zrobili chłopca do bicia…

  6
  25
  • Pomarańczowy król pisze:

   To miało być tutaj.
   Bo redaktor brzeczek się uparł, a jego prywatny długopis w postaci Uli robi to co redaktorek każe. Sam Kubuś pisał nawet, jak to wielka obecnie pani wójt prosiła jego matkę o pomoc jak jej syn poszedł do pierdla i jakoś kiedy ją zwalniała to o tym zapomniała.
   tyle w tym temacie bo to banda idiotów, ale oni jeszcze nie wiedzą że karma wraca, a wszyscy wiemy, że żaden biznes Jarosława B. redaktorka nadczelnego nie trwał zbyt długo, nie pomijając faktu, kiedy robił w Częstochowie ilu ludzi oszukał, czy jak zrobił w chuja panią w ciąży, kiedy to miał sklep ?
   także i gazetę sobie sam wykończy idiota, a wojnę prowadzi kiepsko, jak każdą ?
   Dodam jeszcze, że Ci idioci pewnie chcą wszystkich zwolnić, żeby przypadkiem ich przyszłe wałki nie wyszły na jaw.
   Trzeba także dodać, że nowa wójt na starcie zadłużyła gminę o 2 miliony, no w końcu musi zabezpieczyć pensję Brzęczka, czy Kiedrzyna, swoja droga dla którego to zlikwidować musiała jedno stanowisko w gminie, a najwidoczniej Anastazji pozbyć się chce, żeby kogoś swojego wrzucić na jej miejsce, jak to miało miejsce z Kiedrzynem 🙂

   6
   26
  • yusug pisze:

   królu cytrusowy, jak na idiotę, to brzęczek nieźle wam dał wszystkim popalić, a twoje pierdolenie nic nie zmieni. zobaczymy co będzie dalej, gdzie ci wszyscy bohaterowie jego artykułów zakończą swoje kariery. boguś już jest na odpowiednim szlaku kariery, wiecznie rozczochrana jeszcze w sądzie dostanie kopa, a później się jej do dupy weźmie prokurator, wszystko przed nimi. nic się jeszcze nie skończyło. poplecznicy też zaczynają cienkim głosem śpiewać. jeden sprzedał kamienicę, drugi w chuj zadłużony, konta zajęte, a obracanie żony policjanta nie zostanie mu zapomniane

   12
  • Franek pisze:

   To prawda o tej żonie policjanta???????

 9. Thorgal pisze:

  Jeszcze w kwestii zatrudniania emerytów.
  Bożena Mirek nowym pracownikiem gminy.
  To już kpina.
  Przypomnijmy: Bożena Mirek – były pracownik działu nieruchomości czyli nijak się to ma do stanowiska które teraz objęła, dlatego jak pisze Brzeczek – przyucza się.
  Jako pracownik działu nieruchomości (wtedy już wieloletni, doświadczony)  pomyliła działki przy zakupie gruntu w Żerdzinie pod plac zabaw. Ot tylko pomyliła numeru dzialki. Zamiast działki kupiła rów  przydrożny. Dobrze, że wtedy przewodniczącym rady gminy był jej własny malzonek a radną obecna wójt, sprawie łeb ukręcono I rada gminy wyraziła zgodę na zakup kolejnej – właściwej działki.
  Potem robiła kampanię Bujakowej – czyżby dług wdzięczności za ówczesne milczenie?

  7
  23
 10. Pomarańczowy król pisze:

  Bo redaktor brzeczek się uparł, a jego prywatny długopis w postaci Uli robi to co redaktorek każe. Sam Kubuś pisał nawet, jak to wielka obecnie pani wójt prosiła jego matkę o pomoc jak jej syn poszedł do pierdla i jakoś kiedy ją zwalniała to o tym zapomniała.
  tyle w tym temacie bo to banda idiotów, ale oni jeszcze nie wiedzą że karma wraca, a wszyscy wiemy, że żaden biznes Jarosława B. redaktorka nadczelnego nie trwał zbyt długo, nie pomijając faktu, kiedy robił w Częstochowie ilu ludzi oszukał, czy jak zrobił w chuja panią w ciąży, kiedy to miał sklep 🙂
  także i gazetę sobie sam wykończy idiota, a wojnę prowadzi kiepsko, jak każdą 🙂

  4
  24
 11. Audytor pisze:

  Kto tak ładnie pisze?? Pomocnik murarza?

  23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *