zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
WKU w Tychach
Zakończyła się Kwalifikacja Wojskowa 2019
18 marca 2019 r. | 13:28
0

Z udziałem Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Częstochowie, ppłk. Adriana Klimka, w dniu 14 marca 2019 r. uroczyście zakończono kwalifikację wojskową 2019 w powiecie kłobuckim.

Na spotkaniu podsumowującym tegoroczną kwalifikację, byli także obecni Henryk Kiepura - Starosta Kłobucki, Zdzisława Kall - Wicestarosta, Przewodniczący Komisji Lekarskiej dla powiatu kłobuckiego - lek.med. Waldemar Robak oraz przedstawiciele Wydziału  Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku z naczelnikiem wydziału Marianem Szyińskim na czele.

W trakcie tegorocznej kwalifikacji wojskowej, w powiecie kłobuckim uzyskano, już  po raz kolejny, wysoki i wyróżniający nas pośród innych powiatów, wskaźnik poborowych, którzy stawili się przed komisją. /Powiat Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *