słabe opady deszczu
poniedziałek
Zamiast na minusie, gmina kończy rok na plusie
24 lutego 2021 r. | 11:25
21

Urząd Gminy Panki przedstawił informację z wykonania budżetu za IV kwartał 2020 roku. Miał być blisko 2-milionowy deficyt, skończyły się z 1 mln zł na plusie. Gmina wydała o blisko 2,5 mln zł mniej, niż zaplanowała.

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Zamiast na minusie, gmina kończy rok na plusie”

 1. Gratuluję pisze:

  No i co ? Da się?

  2
  2
 2. Kpina pisze:

  Dopiero 300 tyś brakowało do zamknięcia budżetu.
  Był kolejny kredyt
  Jaki jest oficjalny dług 14 czy więcej.
  Dług rośnie nic nie robią.

  5
  3
 3. Baran pisze:

  Zapytaj w urzędzie to się dowiesz a nie siejesz ferment i nieprawdę

  4
  2
 4. Dawid pisze:

  A ja mam pytanie co radny Andrzej taki aktywny krytyk się zrobił.? Czyżby zatęsknił za stara władza? Za starej ekipy siedział cicho mimo że po ochronie środowiska jest mógł coś doradzić w sprawie nie działającej oczyszczalni itp. Wymądrza się wytyka a może nim się zająć i jego karierą???

  4
  1
  • Lis pisze:

   Ludziom jednak ciężko dogodzić. Radni się nic nie mówią to od razu piszecie ze niemowy, ze zdania własnego nie maja, ze się nie znają na niczym. Natomiast jak już się ktoś odezwie to tez źle od razu ze się czepiają ze tęsknią za poprzednia władza 🤦‍♀️. Ludzie czego wy chcecie ja wiem ze krytyka przychodzi najłatwiej ale dajcie sobie na luz. Do wyborów zostało niecałe 3 lata myśle ze co najmniej połowa tu udzielających się obywateli powinna startować na radnych. Wykażcie się ludzie nie tylko anonimowym pisaniem a działaniem.

   3
   2
 5. Piłkarz pisze:

  A ja się pytam co się dzieje z klubem . Odkąd tylko wmieszała się w działalność klubu gmina i gokis to co dwa tygodnie są podwyżki. Podnieśli opłatę za treningi, teraz każą płacić za wyjazdy na mecze. Czegoś nie rozumiem skoro cytując słowa jednej osoby pieniędzy jest na czwarta ligę – gdzie one k….. są ?? Zarząd nie robi nic dosłownie nic a przepraszam szuka pieniędzy w kieszeni rodziców ewentualnie jeszcze w kieszeni trenerów. Ilu sponsorów pozyskał nowy wspaniały zarząd ??? A gmina tyle miała dać kasy i co ??? Kasa znajdzie się ale przed wyborami żeby kampanie zrobić. Dno i wodorosty i tyle. Wszędzie tam gdzie pojawiają się niektóre osoby działające w Pankach pojawiają się problemy a to zginie sprzęt albo jakieś dziecko 🤦‍♀️. No ale cóż byle kasa na kontach się zgadzała oczywiście kontach prywatnych. No i może jeszcze można kogoś z rodziny wcisnąć na ciepła posadkę.

  11
  1
  • Młody pisze:

   Te osoby które maja najwiecej do powiedzenia a najmniej robią niech się zajmą swoją robota. Jeden nie pilnuje miotły a drugi niech pilnuje hali.

   8
   2
  • Lewy pisze:

   A może by tak wymienić obsadę GOKIS??? Ostatnio na sesji jeden odważny radny zapytał o kadencje dyrektora niestety jest to wiedza tajna i odpowiedzi ze strony władz gminy nie uzyskał. Ciekawe czemu ???

   8
   2
 6. Żenada pisze:

  A może wam przeszkadza (po prostu zazdrość was zżera) te 2000 zł z groszem co zarabia dyrektor gokis? Zastanawiam sie komu brakuje do pierwszego? Tym co najbardziej się wymadrzali na wszystkich spotkaniach, tzw. elycie pankowskiej? A ja chciałbym się zapytać o działalność poprzedniego zarządu, jak długo trwała ich ostatnia kadencja i gdzie można zobaczyć wszystkie dokumenty klubu?

  2
  5
  • Młody pisze:

   Serio pankowska elyta zazdrości mu pensji ??? 😂 ty tak na poważnie to piszesz ??? A jeśli już wyliczasz ile kto zarabia to policz dobrze z oświadczenia majątkowego ile to jest ( chyba ze matematyka to dla Ciebie trudny temat 🤔). A stary zarząd to przeszłość przyjrzyj się nowemu. Zreszta nowy nie robi nic wiec nie ma czemu się przykładać przecież decyzje wszystkie podejmuje właśnie Derektor 😂. A jeśli o niego chodzi to obiecał coś na zakończeniu rundy dzieciakom i co ??? Fajnie się obiecuje publicznie gorzej z wykonaniem.

   7
   1
 7. Staś pisze:

  Ale ważne że radnego Krzyśka B córka będzie miała posade w gminie.
  I większość radnych ma swój prywatny interes .

  6
  8
  • Magdalena Brzęczek córka radnego Krzysztofa B pisze:

   Dziękuję za zainteresowanie moją osobą 🙂 za posadę w gminie coż …. podziękuję Jeśli To Pana interesuje jestem zatrudniona na 1/1 etatu na czas nieokreślony w prywatnym przedsiębiorstwie. Mam się tam świetnie i nie mam zamiaru zmieniać pracy więc proszę sobie darować tego typu komentarze. pozdrawiam serdecznie

   11
 8. mikołaj pisze:

  Bardzo dobrze, że w końcu Radni zaczęli się interesować i przyglądać temu co robi Pani Wójt i jak są wydatkowane pieniądze .Gdyby więcej Radnych miało większe pojęcie o wielu sprawach to dzisiaj Gmina byłaby na wyższym poziomie , bo przecież co 15 głów to nie jedna…
  A mieszkańcy Panek to nie mają w ogóle pojęcia co się w Gminie dzieje.
  Czym większa kontrola , tym każdy się dwa razy zastanowi za nim coś zrobi.
  Co to w ogóle za stwierdzenie : trzeba się za niego wziąść…
  Uważaj bo kto jakim mieczem wojuje ten od takiego samego….

  3
  1
  • Magdalena Brzęczek córka radnego Krzysztofa B pisze:

   Dziękuję za zainteresowanie moją osobą 🙂 za posadę w gminie coż …. podziękuję Jeśli To Pana interesuje jestem zatrudniona na 1/1 etatu na czas nieokreślony w prywatnym przedsiębiorstwie. Mam się tam świetnie i nie mam zamiaru zmieniać pracy więc proszę sobie darować tego typu komentarze. pozdrawiam serdecznie

   7
   3
 9. rodzic pisze:

  Pytania piłkarza są jak najbardziej na miejscu. Jeśli prawdą jest, że rodzice będą mieli płacić również za wyjazdy na mecze, to jest to niebywały skandal i prosta droga do likwidacji grup młodzieżowych. Najpierw podwyżka składek, teraz taki kwiatek. Sąsiednie kluby już zacierają ręce… Czy pan Dyrektor, blisko związany przecież z co najmniej dwoma klubami z sąsiedniej gminy, ma w tym jakiś interes? Czy ten wielki znawca i animator sportu mógłby działać na szkodę klubu z gminy, która mu płaci „te 2000 zł z groszem”? Abstrahując od faktu, że chyba jednak sporo więcej niż dwa tysiące (co wynika wprost z oświadczeń majątkowych), to powstaje pytanie, w jakim to charakterze występuje pan Dyrektor, bo chyba nikt z uczestników zebrania Klubu nie pamięta, by wybrano go do zarządu,, o przybocznym radnym nie wspominając…

  7
  1
 10. Sołtys pisze:

  Rodzic, a co do tego ma wójt? Jest przewodnicząca rady gminy to mogła wprowadzić podwyżki a nie honorowo (zarząd) rzucili legitymacjami jak za PRL? Po drugie powiedz mi kochany co rada ma do tego kogo zatrudnia wójt? Podpowiem: gówno. Przeliteruje: g Ó w n o. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Dobrze ktoś napisał że to elyta pankowska a nie elita, bo na to trzeba mieć trochę forsy i wygląd jak to klasyk mówił. Pozdrawiam serdecznie

  3
  1
  • rodzic pisze:

   Polecam Sołtysowi wrócić do szkoły, na lekcje czytania ze zrozumieniem… EOT

   2
   2
  • Kochanek pisze:

   Ty sołtys domyślam się ze z rozumem u Ciebie tak jak z czytaniem ze zrozumieniem czyli ani rozumu ani zrozumienia. Edukacja online jest dopiero od roku wiec zakładam ze na szkole rzucałeś kamieniami tępa strzało. No ale nie ma co z głupim gadać bo sprowadzi Cię do swojego poziomu. Polecam na dobranoc czytać słownik żeby nauczyć się znaczenia słów.

   1
   2
 11. Sołtys pisze:

  Haha, a przedstaw argumenty gdzie się mylę elyto ? Tak to każdy może napisać na każdy temat…., powiem ci tak, że śmieszny byłeś i jesteś

 12. Sołtys pisze:

  Rodzic ty masz eot że swoim rozumem zapomniałem napisać ale jeszcze specjalistów nie brakuje. Masz jeszcze szansę na dobrą diagnozę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *