zachmurzenie duże
20°
20°
sobota
Reklama
fot. klobucka.pl
Złote Gody w Pankach
14 lutego 2018 r. | 11:12
0

W piątek 9 lutego odbył się w Pankach Jubileusz Złotych Godów czyli 50 lat pożycia małżeńskiego. Prócz jubilatów przybyłych na Złote Gody, pojawili się też Państwo Henryka i Bronisław Tracz jubilaci Diamentowych Godów czyli 60-lecia pożycia małżeńskiego.

Zorganizowana przez Urząd Stanu Cywilnego uroczystość nadania odznaczeń prezydenta Andrzeja Dudy odbyła się w miejscowej restauracji przy współudziale wójta Bogdana Praskiego – Kierownika USC, Krystyny Kubat – z-ca kier. USC i Sekretarz Elżbiety Wachowskiej.

Jubilaci prócz prezydenckich medali, otrzymali kosze z kwiatami i drobne upominki. Po uroczystym i tradycyjnym odśpiewaniu „sto lat”, dostojne grono spędziło w przyjemnej atmosferze wspólne popołudnie.

Tegoroczni jubilacie, to:
Marianna i Eugeniusz Zejler,
Maria i Stanisław Góreccy,
Teresa i Jan Myślińscy,
Henryka i Jan Woźny,
Janina i Piotr Nowak,
Jadwiga i Fryderyk Burzyk,
Stanisława i Edward Wręczyccy,
Barbara i Jerzy Myślińscy,
Daniela i Piotr Sitek,
Henryka i Bronisław Tracz.

Redakcja składa parom najlepsze życzenia – stu lat.

Jarosław Brzęczek
klobucka.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *