zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Zmiana na stanowisku profilaktyka społecznego
02 kwietnia 2019 r. | 10:42
0

Nastąpiła zmiana na stanowisku profilaktyka społecznego kłobuckiej komendy. Przez kilka lat funkcję tą pełnił sierż.sztab. Tomasz Solnica, który z dniem 1 kwietnia zmienił zajmowane stanowisko służbowe. Od dziś funkcję profilaktyka społecznego KPP w Kłobucku objęła sierż. Marlena Wiśniewska, która ostatnio pracowała w Zespole Kryminalnym KP we Wręczycy Wielkiej.

Nie zmienia się sposób nawiązania kontaktu z profilaktykiem społecznym:

  • bezpośrednio pod nr telefonu 798-032-385;
    za pośrednictwem dyżurnego KPP w Kłobucku pod nr tel. 34 3109-200;
    pod nr stacjonarnym Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Patologii KPP w Kłobucku tel. 34-3109-265.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *