zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
Zmiana terminu spotkania w Konieczkach
24 lipca 2019 r. | 09:00
5

Łukasz Kiedrzyn z Urzędu Gminy Panki poinformował, że spotkanie z mieszkańcami miejscowości Konieczki w sprawie projektu kanalizacji sanitarnej odbędzie się 31 lipca 2019 roku o godz. 17:30 w sali OSP Konieczki.

Poprzedni termin, tj. 25 lipca 2019 roku jest nieaktualny.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Zmiana terminu spotkania w Konieczkach”

  1. Konieczki pisze:

    Chciałbym spytać w jaki sposób osoby ktore nie mają dostępu do internetu mieli wiedzieć o zmianie terminu. Nie przypominam sobie żeby była przekazywana informacja w formie kurendy. Jeśli już większość osób nie została poinformowana o zmianie terminu to napiszcie proszę jakie są postanowienia w związku z sprawą kanalizacji w Konieczkach .

  2. z Konieczek pisze:

    była i kurenda bo sołtys mówił i informacje pisemne na tablicy ogłoszeń i na sklepie spożywczym też widziałam

  3. Zdzisław pisze:

    W sprawie ustalenia z mieszkańcami czy odpowiada im proponowana lokalizacja podłączenia do kanalizacji ich domów. Jak coś to pytaj w urzędzie gminy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *