zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Krzysztof Dędek
Zmiany kadrowe w Maskpol S.A.
30 czerwca 2017 r. | 10:00
63

29 czerwca został odwołany cały zarząd Maskpol S.A. z Prezesem Krzysztofem Dędkiem na czele. Na miejsce starego zarządu, został powołany nowy - dwuosobowy. Zmiany mają też dotknąć innych stanowisk.

Czekamy na oficjalną informację z Polskiej Grupy Zbrojeniowej - właściciela Maskpolu.

Maskpol S.A. to największy pracodawca w gminie Panki.

PAWEŁ GĄSIORSKI63 odpowiedzi na “Zmiany kadrowe w Maskpol S.A.”

 1. Z Panek pisze:

  i źle i dobrze 🙁

 2. Andrzej pisze:

  No to wójt zrobił krecią robotę prezesowi.

 3. Stefan pisze:

  Rodzinny biznes się posypał…….

  • Radosław pisze:

   Rodzinny biznes? Jest Pan niebywale śmieszny… Mówiąc o ,,rodzinnym biznesie,, jeśli ktoś się ubiega o pracę i ma potrzebne papiery oraz wykształcenie to nie powinien zostać zatrudniony ponieważ jest spokrewniony z prezesem ?

  • lokalny pisze:

   Gdyby jeszcze do pracy przychodzili czasem…

 4. WIesiek pisze:

  Jeżeli za poprzedniej ”władzy” ksiądz w tej firmie załatwiał pracę, to co będzie teraz?

 5. Inka pisze:

  Brawo PiS ! Patologie w państwie demokratycznym trzeba zwalczać na wszystkich szczeblach , niektórzy Prezesi i Dyrektorzy porobili sobie ze Spółek Skarbu Państwa “prywatne folwarki” , pora zająć się jeszcze Spółdzielniami Mieszkaniowymi.

 6. miki pisze:

  wkońcu się im ukruciło, szkoda tylko że tak późno. ale lepiej późno niż wcale…

 7. Maniek pisze:

  Juz zapomnieliscie ile Prezes Dędek zrobił dla gminy i całego rejonu?
  To jak teraz wyglada i jak stoi Maskpol to tylko jego zasluga. Teraz boje sie ze cwaniaki z Warszawy zmarnuja to co bylo budowane przez lata.

  1
  1
 8. Maniek pisze:

  Co takiego zrobil za co trzeba go zniszczyc ?

  • Maniek co gadasz pisze:

   każdy w firmie wie.. a na reszte pytan powinna odpowiedziec prokuratura

  • Smith pisze:

   Dlaczego zniszczyć? Nikt źle mu nie życzy. Przynajmniej ja nie życzę. Został zwolniony z pracy Tak jak kazdykażdy z nas może być zwolniony. Nie znaczy to jednak ze przez zmianę pracy człowieka można zniszczyć. Z jego doświadczeniem i zapasem finansowym da sobie radę.

 9. Maniek pisze:

  W firmie kazdy wie ze dzieki Dędkowi ma robote od kilkunstu lat…bo on przynosil prace, zamowienia i kontrakty.
  Nic nie spadalo z nieba, wszystko trzeba bylo wywalczyc…
  Apeluje o racjonalne podejscie do tematu.
  Maskpol mial ostatnio mnóstwo kontroli…tylko ze te kontrole nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci…
  Decyzja o odwolaniu zarzadu jest czysto polityczna a nie biznesowa…to bardzo niedobrze wróży niestety…
  Dobranoc

  • Smith pisze:

   Pół banki zniknęło z zakładu i twoim zdaniem wszystko jest git? Chyba już zapomniałeś o tym? Tyle tylko że nastanie nowa władza ktora będzie grabić w swoją stronę a nasze społeczeństwo które mawia ,, gdzie ja pójdę jak nie na maskpol ,, będzie miała gdzieś. Mnie też wiele ŕzeczy raziło w oczy ale chyba nastąpiło to gorsze zło?

  • Maniek co gadasz pisze:

   Maniek, skąd wiesz że konrole nie wykazały niepradiłowości? tylko Dędek mówi że nie wykazały, a to bzdura akurat. Każdy wiedział że Dędek zatrudniał rodzine która nic nie robiła i dawał zlecenia firmie rodzinnej tak że maskpol na tym tracił. to kazdy wie!! I zamiana zarządu jest racjonalna ale zbyt późna!!!

  • Andrzej pisze:

   Jak było 15 donosów do Warszawy to były kontrole. Skończy sie PiS to i skończy sie zakład za pewne. Czas pokaże .

 10. jacoo pisze:

  Co teraz będzie z jego rodzina w tym zakładzie?

  • nic pisze:

   pewnie nic bo nowi nie będą wiedzieć kto jest z rodziny a kto nie, bo skąd mieliby?

 11. zyga pisze:

  PSO Maskpol dzięki prezesowi jest dziś chlubą gminy Panki.Potrafił przekonać załogę dom wyrzeczeń w latach 90-tych,przeznaczając cały zysk na inwestycje.Próbowali zlikwidować zakład i Balcerowicz i Platforma nie udało im się.To że w pierwszej kolejności pracę dostawali mieszkańcy okolicznych miejscowości to raczej plus….Myślę że to taka bezinteresowna zawiść.że jemu się udało…..Próbowałem znaleźć coś o nowym zarządzie,,,,,,,nie wygląda to najlepiej….ktoś chyba strasznie podpuścił Macierewicza

  • rodzinka na swoim pisze:

   Ale zięcia i innej maści rodzinę to chyba na wyżeczenia nie namówił, c’nie?

  • Stefan pisze:

   zyga ty jesteś z tych co sobie dorabiali na zakładzie do wypłaty??????????????

  • GOść pisze:

   To fakt to nie jest w porządku facet naprawdę zrobił dla zakładu i ludzi bardzo dużo . Właściwie poświęcił całe dorosłe życie dla tej firmy i jej istnienia . To był i nadal jest najodpowiedniejszy człowiek . Wkładanie tam sklepikarzy czy ludzi miłych dla Rydzyka to chyba kpiny , nie wiem kto decyduje ale chyba brak rozeznania lub wpychanie na siłę bierny ale wierny .

 12. Maniek pisze:

  Polacy to jednak zawistny narod. Ludzie patrzcie troche dalej niz na to o czym w kolko piszecie. Niech kazdy spojrzy w lustro…
  A w zarzad weszli ludzie z warszawki ktorzy g…. wiedza o tej branży.

  • co? pisze:

   Ja tam tych ludzi z Warszawki nie znam, ale internet mówi maniek że bzdury gadasz! W internecie da się znaleźć o nich informacje i mają 25 lat doświadczenia chyba. Wiem jedno, jeżeli nie będą kraść i na lewo wyciągać jak obecny to będzie dobrze.
   Maniek, powiedz szczerze, ile dla rodzinki prezesa poszło przez te wszystkie lata?

  • wańka wstańka pisze:

   – “co”
   Internet pisze o nowym zarządzie? Może masz dostęp do innego niż wszyscy internetu… Poza jakimiś malutkimi spółkami typu Yeti szyjącymi ubrania dla himalaistów nie ma o czym mówić. Członek Zarządu Piasecki czy jak tam jemu, doświadczenia ma głównie w handlu książkami o tematyce liturgicznej i chrześcijańskiej. A doświadczenia Dędka nie mają w 1%. O kontaktach biznesowych nawet nie wspomnę.

  • co? pisze:

   No to chyba zupełnie inny, widać z internetu korzystac nie umiesz ale uczyc ciebiem nie bede. Ciekawe tylko czy będą tak samo przytulać rodzinę i wyprowadzać pieniądze bokiem… ślepi ludzie jesteście czy co? Doświadczenia w handlu z firmą zięcia rzeczywiście ważna sprawa!! ale zobaczymy co ci nowi beda robić, gorzej nie powinno być…

 13. .... pisze:

  Gdyby pan D. nie obstawiał się rodzina która trzeba tez odciągnąć od koryta, mowa o Wielkiej rodzinie P….., – każdy powinien się domyśleć, oraz super mistrza i innych pociotków! Tylko słuchał mądrych ludzi ktorzy potrafili się sprzeciwić pewnym koligacja koleżeńskim i rodzinnym to….. Teraz rozpacz, już za późno! A te krety to rodzina p. “Prezesie”

 14. ARKADIUSZ pisze:

  Pora na ,miszcza .antonczaka znawce tematyki budowlanej bez szkoly ktory potrafi po pijanemu w pracy udezyc podwladnego z piesci w twarz mimo ze ten jast o 20 lat starszy ale co tam przeciez wujek mnie nie zwolni

  • Ala pisze:

   Od kiedy to w pracy się pije ? Co to za zakład ! Jakie były tego konsekwencje ?

 15. murarz pisze:

  I za to dostaje 8 tys miesiecznie parapety pod popiolem wywozil z zakladu ludzi swoich ma w nosie no z wyjatkami tych ktorzy te parapety ladowali na przyczepe i wiele innych rzeczy .A kotas z w3 podpisuje wz na zlom a tu gotowe rurki pod rusztowania pan arek wywozi w domu tylko spawanie i na tablice do sprzedania .okradanie zakladu i nic wiecej a prezesa szkoda bo jakby nie on to pewnie zakladu by nie bylo.

  • Inka pisze:

   No to po tym wpisie widać jak był zarządzany zakład , tak samo jak III RP za rządów PO-PSL .Tak właśnie tworzyły się “Elyty”

  • Ala pisze:

   “Warszawka” będzie miała trochę pracy przeglądając dokumentację , jakie usługi były wykonywane przez spółki i pod spółki , kto je wykonywał ,czy czasem nie były to firmy rodzinne , kompetencje kierowników ,mistrzów , brygadzistów , bo jak co to mogą być jeszcze wypowiedzenia . ALE NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH !

  • zyga pisze:

   Jeżeli to widziałeś i nie zareagowałeś to jesteś współwinny ,myślę że prokurator się powinien się ta informacją zainteresować

 16. byly w3 pisze:

  A czy kierownik w3 jeszcze pracuje ?bo o najbliższym wspolpracowniku juz wspomniano wczesniej.ten duet jest niesamowity

 17. Maniek pisze:

  To jest branża wyjątkowo specyficzna.
  Wyroby bardzo skomplikowane.
  Technologia złożona.
  A nowi zarzadzajacy nie maja bladego pojecia o wyrobach.
  To jak maja pilotowac taka fabryke?

 18. zyga pisze:

  “Zmiany w składzie Zarządu Przedsiębiorstwa Sprzętu Ochronnego „Maskpol” S.A. wynikają z potrzeby integracji Spółki z Grupą Kapitałową PGZ”…. takie jest tłumaczenie PZg. Może mają lepsze smartfony- to pomaga w integracji.Jeśli to jest syn żony Szefa PAX to ja to czarno widzę

  • Ewa pisze:

   Na razie jest to oficjalne oświadczenie , a wewnętrzna kontrola dopiero wykaże czy zakład był prawidłowo zarządzany , czy panował tu nepotyzm ,

 19. Eugeniusz pisze:

  Czy ktoś może wie dlaczego “zięć” się sam zwolnił? Niedługo przed odwołaniem zarządu? Czyżby grunt zaczynał się robić mu niestabilny? Kto następny ucieknie z miękkiego stołka który dał kiedyś Pan D. ?? Bardzo mnie to ciekawi….

 20. W3 pisze:

  Pracuje niestety. Pan i jego latlerek ????????????????

 21. ???? pisze:

  ???????????????????????????? Maskpol R. I. P [*]

 22. Stokrotka pisze:

  Banda złodziei !!! Bardzo dobrze że przyszedł nowy prezes

 23. Inka pisze:

  Czy czasem powodem tego że odwołano Zarząd nie był nepotyzm na Maskpolu ?

 24. Ala pisze:

  W EKOMEXIE przyjmują , pierwszeństwo mieszkańcy gminy !

 25. Z Panek pisze:

  Za dziewięć zł na czarno ?

 26. karol pisze:

  Platne w ratach jak sie upomnisz

 27. Beata pisze:

  Przyszła Krzyśka na matyska

 28. Krzysiek pisze:

  Jeśli chcesz zobaczyć jak się można wzbogacić w maskpolu przyjeć do państwa B , zakład w domu a prace wykonuje sie w maskpolu.

 29. w2 pisze:

  dzis byla masowka nowy prezes nie straszyl zwolnieniami nie mowil ze trzeba zaciskac pasa i ze dobrze jest jak jest i trzeba to przetrzymac ludzie ktorzy tyraja maja zarabiac 1200 zl miszcz antonczak 8000 kudlaty 10000 janic ze zwiazkow za lojalnosc 7000 itp. ludzie nie sa ciemni a niestety czasem tak sa traktowani.jestesmy dobrej mysli a jak Praski za rok wroci to bedzie mial kto trawe na zakladzi kosic.

 30. Aleksandra pisze:

  Będzie lepiej !!!!!

 31. Maniek pisze:

  Ludzie czy Wy jestescie tak naiwni czy tylko na takich wygladacie ?
  Spodziewaliscie sie za na masowce co powie?
  Lepiej bedzie…ciekawa teoria.
  Kto potrafi czytac miedzy wierszami to zrozumiał że promowane bedzie donosicielstwo.
  To o czym mowili nowi to zaprzeczenie tego o czym juz zdecydowano…

  • maniek kłamie pisze:

   Maniek to powiedz o czym już zdecydowali? skąd to wiesz? Dędek ci kolejne kłamstwa powiedział jak to że kontrole nie wykryły żadnych nieprawidłowości? powiedz to za miesiąc dwa zobaczymy czy miałeś racje

 32. Eugeniusz pisze:

  “maniek kłamie ” przyznaje Ci w 100 % rację. Twój przedmówca jest widocznie zaczarowany i okręcony wokół palca przez osoby już nie ządzące gdyż można pomyśleć że boi się teraz o swoje stanowisko/pracę ponieważ władzy już nie sprawuje “jego” człowiek. “Maniek” a może Ty jesteś naiwny? Nie Ty jesteś i wyglądasz na naiwnego! Stwierdzasz że nic się działo, a firmy rodzinne Pana D. się bogaciły i rozwijały kosztem spółki.

 33. Maniek pisze:

  Do tej chwili Maskpol pod rządami tak krytykowanego przez niektorych zarządu dawał prace tylu ludziom od …lat.
  Zobaczymy jak długo bedzie zapewniał prace pod nowym zarządem.
  Zobaczymy ile zdobedzie nowych zamowien i kontraktow dzięki nowym rządzącym.
  Pamiętajcie kto podpisał obecne umowy długoterminowe…
  I tak dla jasności…chciałbym żeby teraz było lepiej a nie gorzej.
  Tylko że to mało realne jeśli polityka bierze udziałw kształtowaniu zarządu spółek skarbu państwa.

  • Inka pisze:

   Maniek zapamiętaj że Maskpol to Spółka Skarbu Państwa należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej , a nie prywatna firma jak niektórym się wydawało . Obecny Rząd zmianę Zarządu przeprowadził nie dla tego aby zamknąć zakład , ale dlatego aby jeszcze lepiej funkcjonował . Co do kontraktów to może poprzedni Prezes też dużo załatwiał , lecz obecny Zarząd ma jeszcze większe możliwości co do kontraktów , a niektóre będą podpisywane przy pomocy Rządu . Gdyby niewyobrażalny NEPOTYZM jaki panował w tym zakładzie to może poprzedni Zarząd by pozostał , a Polski Rząd wspierałby go jeszcze rozwoju Spółki .

  • maniek kłamie pisze:

   ale napisz maniek co zostało zadecydowane ? no napisz to zobaczymy jak będzie

 34. ARKADIUSZ pisze:

  MANIEK NIE WMAWIAJ LUDZIOM GLUPOT ZE NIE MA NIC NA RZECZY STAROSTA ,PRASKI ,RODZINA JEDNEGO I DRUGIEGO I INNYCH PSLOWCOW LACNEGO ITP NIKT NIE PRACUJE W URZEDACH PO ZNAJOMOSCI PSL I PO NIE ZATRUDNIALO SWOICH ….HAHA DOBRE DOBRE. POWINNI SIE WZIAC ZA RADNYCH PANKOWSKICH KTORZY NAJERZDZAJA NA PIS . WYMIENIC NIE TRZEBA ZLOTY ANTON /.MISTRZ KIEROWNICY PO TRZECH SETKACH SPOD BRACI RYSIU . SPIOCH LUDWIK CO SOBIE KUPIL NOWY ROWER PRZED REFERENDUM . TADZIU KTORY W AGROTURYSTYCE Z DOFINANSOWAN UNIJNYCH OSIEDLIL SWOICH BLISKICH ,PANI AGNIESZKA KTORA ZOSTALA PRZYLAPANA NA WYDAWANIU WIEKSZEJ PORCJI JEDZENIA SWOJEJ CORCE NIZ INNYM DZECIOM ZA CZASOW PRACY W SZKOLE,,,,,,,,

  • Anna pisze:

   A szkoda Panu, Panie Arkadiuszu, że Pan niestety albo i stety nie pracuje w administracji państwowej? Jeżeli Pan jest za “dobrą zmianą” to niech mi Pan poda choć kilka rzeczy, dobrych rzeczy, które wyżej wymieniony PiS dokonał podczas swojej obecnej kadencji. Cóż najwyraźniej jest Pan jedyną osobą na świecie, która wykazuje się cnotliwością. Moralistom już dziękujemy. Zanim zacznie Pan wytykać błędy innym radzę zaszczepić w sobie zdolność do autorefleksji. A co do Pani Agnieszki – pierwsze słyszę, to jakieś bzdury, moje dziecko zawsze było zadowolone z obiadów i nie słyszałam ani jednego złego słowa na tą Panią a wręcz przeciwnie. Szkoda mi ludzi Pańskiego pokroju, serdzecznie (nie) pozdrawiam 🙂

 35. Hmmm pisze:

  Inka ” …. lecz obecny Zarząd ma jeszcze większe możliwości co do kontraktów , a niektóre będą podpisywane przy pomocy Rządu …. ” uderzyłaś się głową w coś twardego ? Jakie to są możliwości ? A rząd tak pomoże w podpisywaniu kontraktów jak z Malezją ostatnio ?

 36. zez pisze:

  Chcecie prawdy i jedni i drudzy? Sprawdcie co się robiło i ile sztuk realnie na maskpolu, kto to robi lub szyje ile sztuk szyje chałupników czy te sztuki wirtualnej szyje ktoś inny ccy szwaczki na maskpolu a ktoś za to bierze pieniądze i kręci ilościami i stanami sztuk- nowa władzom wykażcie się czekamy jest co robić.

 37. SAAs77 pisze:

  Nowy zarząd padł spuszczając firmę w kanał.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *