zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
KPP w Kłobucku
“Dzielnicowy bliżej nas” w Kłobucku
03 stycznia 2017 r. | 16:35
1

Wczoraj w kłobuckiej komendzie mł.insp. Dariusz Atłasik przeprowadził odprawę z dzielnicowymi. W spotkaniu udział wzięli policjanci z Rewiru Dzielnicowych KPP w Kłobucku, KP w Krzepicach oraz KP we Wręczycy Wielkiej. Spotkanie było doskonałą okazją do rozmowy na temat kluczowych zmian w pracy dzielnicowych, w związki z programem "Dzielnicowy bliżej nas".

Wczoraj w kłobuckiej komendzie odbyła się odprawa dla dzielnicowych, która była poświęcona innowacyjnemu programowi „Dzielnicowy bliżej nas”. Spotkanie poprowadził szef mundurowych, mł.insp. Dariusz Atłasik, który podkreślał, jak ważna jest rola dzielnicowego i jak duży wpływ może mieć na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W spotkaniu udział wzięli przełożeni dzielnicowych oraz sami policjanci z Rewiru Dzielnicowych KPP w Kłobucku, KP w Krzepicach oraz KP we Wręczycy Wielkiej.

Nowy model pracy dzielnicowych zakłada przede wszystkim zmianę społecznego nastawienia do policjantów dzielnicowych w lokalnym środowisku, poprzez jeszcze lepszą współpracę Policji z członkami społeczności lokalnej. W ramach tej koncepcji pracy dzielnicowych funkcjonuje kilka kanałów komunikacji społecznej z dzielnicowym, do których zaliczamy m.in: służbowe telefony komórkowe z nr przypisanym do rejonu służbowego oraz funkcyjne skrzynki poczty elektronicznej. W trakcie odprawy omawiano również rolę aplikacji mobilnej „Moja Komenda” w kontekście ułatwienia kontaktu obywatelom z dzielnicowymi. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do ““Dzielnicowy bliżej nas” w Kłobucku”

  1. Jaruzelski pisze:

    Fajne foto …… prawie jak ze schroniska dla bezdomnych psów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *