zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
KPP w Kłobucku
Nowy samochód dla dzielnicowego
17 listopada 2016 r. | 19:34
1

Na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyły cztery nowe oznakowane radiowozy. Ich zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu lokalnych władz samorządowych. Nowe policyjne samochody trafiły do dzielnicowych z komisariatów w Krzepicach i Wręczycy Wielkiej oraz rewiru dzielnicowych w Kłobucku.

Pojazdy zakupione zostały ze środków przekazanych przez lokalne władze samorządowe oraz własnych środków budżetowych Policji. Radiowóz marki Kia Cee'd dofinansowany przez Starostę Kłobuckiego i Burmistrza Kłobucka trafił do dzielnicowych z miasta i gminy Kłobuck. Taki sam pojazd otrzymali dzielnicowi z gmin Miedźno i Popów. Na ten radiowóz środki finansowe przeznaczyli wójtowie z tych miejscowości. Dzięki wsparciu wójta z Wręczycy Wielkiej, dzielnicowi z tamtejszego komisariatu mogą teraz korzystać z nowego radiowozu marki Opel Corsa. Nowego opla corsę otrzymali również mundurowi z komisariatu w Krzepicach. Ten radiowóz zakupiono dzięki wsparciu burmistrza z Krzepic i wójtów z Panek, Przystajni i Lipia.

Pierwsze radiowozy marki Opel Corsa zostały przekazane policjantom we wrześniu, natomiast pojazdy służbowe marki Kia Ceed mundurowi otrzymali odpowiednio w październiku i listopadzie. /KPP w Kłobucku/

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku

KPP w Kłobucku

KPP w KłobuckuJedna odpowiedź do “Nowy samochód dla dzielnicowego”

  1. K pisze:

    Super bo jak by nie było policja jest potrzebna, Ale nie powinna się mieszać W skandal w pankach. Wójt nawarzył piwa to niech sam to wypije.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *