bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
KWP w Krakowie
Policja w Kłobucku szuka chętnych do służby
07 czerwca 2018 r. | 11:01
0

Ogłoszenie Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku odnośnie rekrutacji do służby nowych funkcjonariuszy. Aby zapewnić zainteresowanym służbą w Policji większą możliwość uzyskania niezbędnych informacji oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych, w Komendzie Powiatowej Policji w Kłobucku, od czerwca br. w każdy czwartek od 7.30 do 18.00, a w pozostałe dni robocze od 7.30 do 15.30 dyżur pełnić będzie pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia.

Ponadto informujemy, że bardzo szczegółowe informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *