zachmurzenie umiarkowane
25°
25°
sobota
Reklama
fot. OSP Zamłynie
Powiat kłobucki dla powiatu kościerskiego
23 sierpnia 2017 r. | 15:05
0

Firmy, Mieszkańcy, Policjanci i przede wszystkim druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie całego powiat kłobuckiego włączyli się do akcji pomocy dla Mieszkańców Pomorza, którzy w ostatnich dniach byli poszkodowani przez warunki pogodowe - różnego rodzaju huragany, orkany i inne wiatry, które w wielu przypadkach zniszczyły dobytek całego życia. Transport z darami dotarł już do powiatu kościerskiego w woj. pomorskim.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc, serdeczne dzięki!

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. OSP Zamłynie

fot. OSP Zamłynie

fot. OSP Zamłynie

fot. OSP Zamłynie

fot. OSP Zamłynie

fot. OSP Zamłynie

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *