zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych w Węglowicach
19 grudnia 2018 r. | 12:54
29

W sobotę 15 grudnia w Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach odbyła się Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych 2018.

Imponująco, jak zwykle prezentowały się stoły przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z prawie wszystkich gmin powiatu. Stoły przygotowały panie z kół z Łobodna, Dankowic, Lipia, Mokrej, Iwanowic Dużych, Popowa, Kuźnicy Nowej – Antonowa oraz z Wręczycy Wielkiej. Swój stół zaprezentowała również Rada Powiatowa KGW z Przewodniczącą Janiną Koślik. Z własną ekspozycją wystąpiły wszystkie powiatowe szkoły średnie a także przedstawiciele wytwórców i rzemiosła. /Powiat Kłobucki/
29 odpowiedzi na “Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych w Węglowicach”

 1. Zbyszek pisze:

  O Pan Władysław i jego przyjaciele z PSLU. Wstyd na całej linii

  5
  2
 2. Mieszkaniec.. pisze:

  Wstyd to jest to ,że nikt nie reprezentował naszą gmine. Szkoda było 500 zł dać któremuś z kół .Pośmiewisko na cały powiat ….Ale na klub sportowy 10 tys to można było wydać..na to nie było oszczędności ..Wstyd !!

  5
  6
  • Speed pisze:

   Wstyd i to wielki. Brawo piękny początek kadencji

   5
   4
  • Anka pisze:

   Tak chyba pierwszy raz w historii tej pięknej tradycji. Panki zawsze były, i zawsze super przygotowane dzięki naszym kołom gospodyń wiejskich. A teraz ani nie widać nas w powiecie ani wójt nawet nie zagościła na jakże pięknej powiatowej uroczystości. Wstyd!!!

   5
   4
  • Stefan pisze:

   Olaboag Olaboga jaki wielki wstyd, wójt nie obściskała się z kryminalistą władkiem

   9
   3
  • Yusuf pisze:

   KGW były bardzo zaprzyjaźnione z byłą władzą. Tak samo emeryci. Niech się sami promują. Panie mogły być przewidujące i trzymać się na dystans od poprzedniego wójta. Prawidłowo, że się z nimi nie integruje nową władza. Trzeba mieć honor.

   3
   4
  • Anka pisze:

   No i jak się do tego ma hasło wyborcze Bujakowej – Człowiek nie polityka. Wstyd!

   4
   3
  • Mieszkaniec pisze:

   Przecież te stoły świąteczne, to typowo polityczna akcja PSL-u: Serafin, Kiepura i reszta “zielonej koniczynki”… Dobrze, że nasi się nie angażują w taką polityczną agitkę.

   2
   3
 3. Mieszkaniec pisze:

  Nooo tak..powinna się ściskac z Tobą Stefan..byłbyś wtedy uszczęśliwiony i nie ujadałbys tak jak ten pies na łańcuchu…haha.

  4
  6
  • Stefan pisze:

   Mieszaniec cioto,to ty ujadasz jak jakiś kundel, sorki kundelki nie chciałem was urazić ale ten mieszaniec wyprowadził mnie z równowagi.

   3
   5
 4. Robert pisze:

  Mieszkaniec idź się wyśpij chłopie bo wstyd mi za ciebie że jesteś mieszkańcem gminy Panki. Nie rozumiesz że kasa jest pusta i nie ma środków na te gówniane KGW. Dobrze że jest dotowany klub bo trzeba krzewić sport bo to jest przyszłość w naszym schorowanym środowisku a nie bandę pslowców z kryminalistą na czele

  6
  3
 5. Mieszkaniec pisze:

  Robert wiem ,że jesteś członkiem klubu. Zgodzę się ,że trzeba krzewić kulture.,tylko że kultura nie jedną ma twarz a w tym wypadku wyglada że tylko sie liczy jedna strona I zapamietaj chłopie raz na zawsze że KGW nigdy nie było gówniane. Nie obrażaj swojej matki i ciotki. Chyba że masz je tam skąd pochodzi twoje gó….. Wstyd !!

  4
  3
  • Speed pisze:

   Popieram Mieszkańca. Dobrze piszesz, a Ty Robert nie tłumacz się pustą kasą bo tak robią tylko słabi ludzie. Koło gospodyń to tradycja i należy jej się szacunek.

   4
   5
 6. Prawy pisze:

  Ej ej krytykany i obrońcy uciemiężonych KGW I innych organizacji
  ( które dobrze że funkcjonują ale są niezaprzeczalnie narzędziem w rękach PSL )
  Pomyślcie lepiej o potrzebujących A nie biadolcie o ludziach z KGW …
  Co zrobiliściedob ??

  2
  1
 7. Prawy pisze:

  Co zrobiliście dobrego dla innych ??
  Szlachetna paczka ?
  Zbiórka dla rodaków na Kresach ?
  A może na pomoc chorym dzieciom lub sierotom z domów dziecka ?
  A Może pomogliscie biednym rodzinom lub chorym i starszym ?
  Nie ? Nie było czasu i ochoty ?
  Zamiast się tu opluwać zróbcie jakiś dobry uczynek dla innych !!
  Jeszcze zdążycie Wystarczy CHCIEĆ !

 8. ele pisze:

  Do “Anka”.

  Właśnie Człowiek nie polityka.
  Wójt Panek ma rację, że nie obściskuje się z różnymi politykierami. Macanie się z serafinami, kiepurami i innymi gadami nie zawsze wychodzi na zdrowie.
  Z innej beczki: na spotkaniu przedstawiciele KGW w liczbie ” X ” a polityce różnej maści “2 X “. O czym to świadczy? O tym, że na plecach maluczkich łatwo i dobrze się pływa.
  A gdzie podziały się katabasy? Oni też lubią się lansować.
  Z poważaniem.

  • Mieszkanka pisze:

   Masz bardzo ograniczony pogląd na tą uroczystość. KGW były w zdecydowanej przewadze kuchennej od pozostałych gości bo to tak naprawdę glownie dzięki nim ma to taki rozmiar. A pozostałe osoby które oznacza 2X to nie tylko politycy, tych była garstka. Ale jeśli dla wytłumaczenia nieobecności Bujak nazywasz wszystkich włącznie z przedstawicieli samorządów politykami to słabym jesteś matematykiem. Tych ostatnich było naprawdę niewiele. Twoje X niestety było wielokrotnie większe niż 2X. Impreza była otwarta i szeroko reklamowana, nawet tutaj więc gości dopisało sporo, nie mylić z politykami. Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia o tej uroczystości. Gdybyś był to byś wiedział.
   Ps. Katabasy też były.

  • Anka pisze:

   Komentatorzy moim zdaniem sięgają dna. Święta za pasem a tutaj ele I Stefan tak piękny ludzki, ciepły  odruch, który zawsze powinien towarzyszyć  przy dzieleniu opłatkiem, sprowadzają do obściskiwania. Brak słów.

   2
   1
  • Krzychu pisze:

   Deficyty z dzieciństwa czy zwykle sku….syństwo?

   2
   1
  • Anka pisze:

   Nie to zwykły brak poszanowania ludzi i tradycji. A to się z domu wynosi.
   Czyli wracamy do meritum – gdzie była wójt z Panek?

   2
   1
  • Korek pisze:

    A moze na dyżurze na Parkitce?

   2
   1
  • Stefan pisze:

   A wy żmije jadowite tylko a gdzie była a co robiła, trzeba było silnorekiego pilnować a nie teraz kwiczeć że koryto się skończyło. Na maskpolu kolejne dobre wieści ze leci rodzina na bruk. Lepszego prezentu pod choinkę nie mogłem sobie wymazać. Jeszcze większy kwik będzie i tak ma być.

   2
   3
  • Anka pisze:

   Ty się leczyć powinieneś. Zastanawiam się jak Ty do stołu wigilijnego zasiądziesz, jak się podzielisz opłatkiem żeby się nie udławić…

   2
   3
  • Stefan pisze:

   Jak tam Anka, ty nie udławiłaś się opłatkiem tak jak to mnie, o wielka chrześcijanko, życzyłaś.

  • Anka pisze:

   Widzisz Stefan, Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Przecież ja Ci życzeń nie składałam. Nie schlebiaj sobie

 9. adela pisze:

  Byłam w Węglowicach i takim samym zaskoczeniem był dla mnie Serafin i nasza sekretarz. Oboje tam wyjątkowo nie pasowali.

  1
  1
 10. mieszkaniec pisze:

  do Stefana
  człowieku lecz się psychiatrycznie bo zawiść cie niszczy . .jaka ma byc ta gmina skoro ma takich psycholi za mieszkańców,Wstyd!!! a Maskpol dał prace nie jednemu mieszkańcowi naszego powiatu …Tylko ,,dobra zmiana ,,zrobiła co zrobiła..i na tym dobrze nie wyszedł .

  A wy żmije jadowite tylko a gdzie była a co robiła,,, twoje słowa ..własnie wijesz się jak ta żmija .I zobacz jak to jest ,jak najeżdżasz na inna osobe .NIe osadzaj a nie będziesz sadzony ,A pani Wójt poszła na całego ..po bandzie .. ma minus u wielu mieszkańców..niestety …

  2
  2
  • Bogdan pisze:

   Maskpol maskpol maskpol, cały czas jedno i to samo. Dobra może i dał pracę niejednemu, ale co to za praca za 1700 zł gdy inni biorą po 10 tysięcy miesięcznie za nic nie robienie, bo co z rodziny dedka? Śmiech na sali ten wasz cały maskpol. Starsze osoby muszą dociagnac do emerytury i mam nadzieję że ten maskpol się rozsypie.

   2
   1
  • Stefan pisze:

   Byłem u tego lekarza co polecałeś ale uznał że sprawiedliwość dziejowa to nie jest obłąkanie takie jak w twoim przypadku i stwierdził że jeszcze długo będziesz do niego jeździł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *